top of page

Sazinies!

Mēs esam šeit, lai saņemtu tavus jautājumus.

Thanks for submitting!

Minimal Office

Kā mēs varam jums palīdzēt jau šodien?

Biežāk Uzdotie Jautājumi

 • Kas ietilpst dizaina projektā?
  Dizaina projektā sadaļa un to satura sastāvs var variēt atkarībā no projekta specifikas. 1. Dizaina ideju un 3D Vizualizāciju sadaļa. Vizualizāciju skaits atkarīgs no projekta apjoma un nav strikti noteikts. Visas dizaina idejas, tiek atainotas 3D vizualizācijās. Radoši mākslinieciskās idejas 3D vizualizācijas 2. Tehniskā projekta sadaļa. Ietilpst visi nepieciešamie plāni, izgatavojamo mēbeļu projekti un citi nepieciešamie tehniskie zīmējumi. Kā piemēram: eksplikācija. celtniecības plāns (montāža/ demontāža). ŪK plāns. elektrības plāni. grīdu plāns. kājlīstu plāns. sienu apdaru plāns. griestu plāns. mēbeļu plāns. vannas istabu detalizācija un specifikācija: (flīžu izklājumi, sienu notinumi, izvēlēto produktu specifikācija, ventilācija, elektrība, siltas grīdas, ūk un citi) mēbeļu tehniskie rasējumi ar specifikācijām. stiklu un spoguļu specifikācija un tehniskie zīmējumi. aksesuāru, dekoru un mākslas darbu specifikācija ar tehniskajiem zīmējumiem. aizkaru, žalūziju specifikācija un tehniskie zīmējumi. 3. Specifikāciju sadaļa. Mēbeļu un citu interjeru elementu specifikācija un norādītas to iegādes vietas. Tāmes pēc vienošanās, ierasti tās tiek sagatavots Autoruzraudzības procesā.
 • Cik maksā dizaina projekts?
  Katra Interjera Dizaina Projekta cena tiek noteikta individuāli. Vērtējot darāmā darba apjomu un pasūtītāja vēlmes. Apjomīgākam projektam izmaksas par kvadrātmetru būs salīdzinoši zemākas, nekā mazapjoma projektam. Tāpāt jāņem vērā telpu skaits, vairāķ telpu- liekākas darba izmaksas. Ainavu Dizaina Projektam cena tiek noteikta izvērtējot pasūtītāja vēlmes. Ja vēlies noteikt cenu savam objektam sūti pieteikumu uz e-pastu: alise@alisej.com lūdzu vēstulē iekļauj: telpu vai ēkas plānu (inventarizācijas lietu). informāciju par kvadratūru. fotofiksāciju / video no esošās situācijas, ja tāda ir. un apraksti savas vēlmes.
 • Kas ir autoruzraudzība?
  Dizaina darbs, kur autoram ir pienākums, raudzīties, lai realizācijas procesa gaitā, tiktu precīzi īstenota dizaina koncepcija. Bez uzraudzības ir maz ticams, ka jūsu projekts tiks realizēts atbilstoši jūsu sākotnējam redzējumam, jo ir pārāk viegli aizmirst detaļas un risinājumus. Tā kā dizains sastāv no dažādu saderīgu elementu kopuma, tāpēc katrs nepareizs risinājums, pēc ķēdītes principa ietekmēs visu pārējos risinājumus un mainīs vizuālo izskatu. Tādējādi realizācijas process process kļūst nekontrolēts, jo visas detaļas un risinājumi ir savstarpēji saistīti. Katram lēmumam jābūt labi pārdomātam. Izmantojot uzraudzību, jūs varat nodrošināt, ka tiek ņemtas vērā visas dizaina detaļas un gala rezultāts ir skaista un funkcionāla telpa, kas atbilst visām jūsu vajadzībām. Uzraudzība ir būtiska interjera dizaina procesa sastāvdaļa, un to nevajadzētu aizmirst.
 • Vai es varu pasūtīt tikai vizualizāciju.
  Projektus, kur jāizstrādā tikai 3D vizualizacijas mēs neņemam.
 • Vai es varu realizēt projektu izmantojot tikai 3D vizualizāciju?
  Izmantojot tikai vizualizacijas Dizainu objektu vai telpu, realizēt nav iespējams. Bet, ir iespējams iekārtot telpu, kā tādu. (lasītī vairāk atbildi uz jautājumu par to kas ir autoruzraudzība)
 • Vai jūs strādājiet ar projektiem ārpus Latvijas?
  Jebkurus dizaina darbu var veikt attālināti, izņemot Autoruzraudzību. Jā, mēs labprāt strādājam ar projektiem ārpus Latvijas.
 • Kā integrēt sienās kājlīsti?
  Skatīt video piemēru zemāk. Risinājumi var būt dažādi, šis ir tikai viens no piemēriem.
 • Kā integrēt sienās ēnu gropi kajlīstes vietā?
  Skatīt video piemēru zemāk. Risinājumi var būt dažādi, šis ir tikai viens no piemēriem.
bottom of page