Ready for the room you've always wanted?

HOW CAN YOU MAKE YOUR HOUSE FEEL LIKE HOME?

JAUNAS  MĀJAS BŪVNIECĪBA.

Refined, collected, enduring spaces that reflect who you are.

mājīgums

kolaza02.jpg

Jaunu māju celtniecības procesā ir jāpieņem dučiem lēmumu, par telpas plānojumu, kurā stūrī būs duša, kurā virtuves izlietne, visbeidzot  sienu, grīdu apdari un krāsām. Nav ne mazāko ideju, kā salikt toņu kombinācijas. Turklāt vēlaties apsvērt mēbeļu izvietojumu, lai nepieļautu dārgu kļūdu, par kuru var nākties vēlāk nožēlot. Būvniecības process, liek sajusties, ka strādājat pilna laika darba dienu. Tas ir īsts izaicinājums ikvienam cilvēkam.  Vēlaties , savu "sapņu" mājokli, bet nav skaidra redzējuma, kā līzd tam nonākt, ka pieņemtie lēmumi aizvedīs pie iecerētā rezultata?

Palīdzēsim Jums pieņemt pareizos lēmumus, lai Jūs savā mājoklī justos, kā mājās. 

Jaunu māju celtniecībai ir nepieciešams simtiem izvēles veidu, sākot ar pareizo grīdas plānu, apgaismojumu, santehniku un beidzot ar grīdas un virsmas apdari, aparatūru un krāsas. Turklāt jūs vēlēsities apsvērt mēbeļu izvietojumu un telpas izmantošanu, lai nepieļautu dārgu kļūdu, par kuru jūs vēlāk nožēlojat. Tas var justies kā pilna laika darbs, un redzēt visu redzējumu, pirms tas ir izveidots, ir izaicinājums lielākajai daļai cilvēku. Kā jūs varat nodrošināt, ka viss darbojas kopā, ir skaisti un joprojām jūtas kā jūs? Palīdzēsim jums ar simtiem nepieciešamo lēmumu izveidot neticamu telpu, kas jūtas kā mājās.

Building a new home requires hundreds of selections for everything from the right floorplan, to lighting, plumbing fixtures, to flooring & surface finishes, hardware and paint colors. On top of that, you’ll want to consider furniture arrangement and space use so that you don’t make a costly mistake that you regret later. It can feel like a full-time job and seeing the whole vision before it’s built is challenging for most people. How can you ensure that everything works together, is beautiful and still feels like you? Let us help you with the hundreds of decisions needed build an incredible space that feels like home.

Paša spēkiem iekārtot mājokli vai arī aicināt speciālistu?

Atbildi radīsiet uzdodot sev zemākesošos jautājumus

Modern Room

- Vēlaties estētiski noformētu un komfortabli iekārtotu majokli, bet nezināt, ar ko sākt?

- Jums nav ne jausmas kādus materiālus izvēlēties un kādi toņi vislabāk iederēsies, un cik lielu budžetu tam atvēlēt?

- Kur iegādāties mēbeles un kāda santehnika būtu vispiemērotākā. Kur tirgo aizkarus, paklājus, lampas un kas ŪK plāns?

- Vai nomoka doma, ka Jūsu pieņemtie lēmumi, mājokļa iekārtošanā, ir paši optimālākie?

- Esiet pārāk aizņemts, lai rūpētos, par visām dizaina un mājokļa funkcionālajām niansēm, kā arī uzņemties celtniecības darbu organizēšanu?

- Doma par remonta uzsākšanu Jūs dzen stresā?

Dizainera konsultācija

Pieprasiet dizaina vizīti
Neatkarīgi no tā, vai meklējat iedvesmu vai jau zināt, ko vēlaties, pirmais solis, lai pārveidotu savas mājas, ir Neville Johnson dizaina vizīte. Izmantojiet mūsu pieredzi, lai bez īpaša pienākuma izstrādātu ekskluzīvu risinājumu, kas jums patiks.

We offer a range of additional design services, which may be included within the services above or arranged separately.

We understand that clients’ needs are as individual as their projects, so we are happy to discuss your project and how we can help you. 

Services include design Concept, Sampleboards, Space Planning, Furniture Layouts, CAD Plans & Elevations, 3D Rendered Visuals, Bespoke Furniture Design, Lighting Plans, Sourcing, Kitchen Planning & Design, Bathroom Planning & Design, Window Treatments, Colour Schemes.

1: Pārrunājiet savu projektu
Aizpildiet mūsu projekta pieprasījumu, un mēs ieplānosim laiku, lai pārrunātu jūsu projektu un pašreizējo pieejamību. Tas mums radīs priekšstatu par to, vai projekts ir piemērots katram no mums.


2: izveidojiet savu plānu
Ja projekts ir piemērots, mēs sastādīsim plānu jūsu projekta pabeigšanai, lai jūs varētu gūt priekšstatu par izmaksām.


3: noformējiet savu vietu
Apstiprinot jūsu plānu un parakstot līgumu par jūsu projektu, mēs izveidosim grafiku un strādāsim pie dizaina koncepcijām.


4: justies kā mājās
Kad jūsu projekts būs pabeigts, mums būs pēdējais solis, lai pārliecinātos, ka esat pilnībā apmierināts. Mūsu mērķis ir, lai jūs justos kā mājās, tiklīdz jūs ejat pa durvīm, katrā telpā.

KONSULTĀCIJAS PAR DIZAINU
Nepieciešams tikai nedaudz padomu, lai jūsu projekts atkal būtu uz pareizā ceļa? Mēs piedāvājam konsultāciju cenas pa dienu, pusi dienas vai stundu.

Šis pakalpojums nodrošina savlaicīgu personisku piekļuvi dizainerim bez ilgtermiņa saistībām. Mēs izskatīsim tik daudz dizaina jautājumu, cik jūsu laiks ļauj, - sniegsim padomus un norādījumus, kā uzlabot jūsu vietu.

Šajā laikā mēs varam izvēlēties krāsu krāsas, pārkārtot mēbeles, apmeklēt flīžu izstāžu zāli ... Mēs esam gatavi risināt jautājumus, kas nākamie būs jūsu sarakstā!

ADDITIONAL INTERIOR DESIGN SERVICES

 

Big design help for any size project.

DIZAINA PAKALPOJUMS

      Alise J interjera dizaineriem ir radošs un māksliniecisks redzējums, lai redzētu lietas, kuras Jūs pat iedomāties nevarētu. Domāšana "ārpus kastes", unikālu lietu un telpu radīšana ir mūsu ikdiena.
    Mēs saprotam, ka katrs dizaina projekts ir atšķirīgs, jo katram klientam ir savas individuālas vēlmes. Tāpēc,  vispirms sāksim ar  kopēju sarunu, lai pārrunātu projekta detaļas,  vēlamo budžetu un daudz ko citu.

  Būtiski ir iepazīties personīgi ar Jums un Jūsu ģimeni, lai Jūs  saņemtu, tieši tādu dizaina pakalpojumu, kādu esat iecerējis.

Modern Interior Design

Vide kurā mēs dzīvojam, parāda to kas mēs esam.

STANDARTA DIZAINA PROJEKTS

 

Big design help for any size project.

We will provide the full service, including design and management of the project down to the last detail.

FULL INTERIOR DESIGN SERVICES

We also offer a Virtual Interior Design Service to anywhere in the world. Ask us for details!

FAQ
HOW LONG DOES THE PROCESS TAKE?

At a minimum, a project usually takes 4-6 months to complete from the initial consultation through the presentation of the client binder.  New construction can take as long as two years to complete.

WHAT AREAS DO YOU SERVE?

Most of my work is predominantly located in Charlotte, NC and surrounding cities of Columbia, Gastonia, and Charleston. Please note that travel fees apply to all areas outside of Charlotte.

WHAT'S YOUR STYLE?

I don’t have a particular signature style. It is so important to me to assess your needs and provide a design plan that puts function first and is also a beautiful transformation for your life.

ARE YOU WILLING TO DO JUST ONE ROOM?

Many projects begin with just one room. My job is to develop a design plan that is unique to who you are and how you live, and I can work with you to implement your design plans room by room.

ARE YOU ABLE TO INCORPORATE EXISTING PIECES?

One of my favorite things to do is working with existing pieces and repurpose or reimagine them if it is possible to do so and if they work with the new design direction.  I do this in almost every project I work on.

HOW DO YOU PRICE YOUR WORK?

I charge a flat fee for residential design services determined by the scope of the project.  This is determined from assessing the time and resources to provide you with a beautifully finished project. The fee will be outlined in your letter of agreement at the start of the project.  For full scope interior design, I handle the purchase management for your design project. I will provide you with a detailed proposal that outlines your selections costs. This is presented at the final design presentation.

CITI DIZAINA PAKALPOJUMI

Īsts dizains, jebkura apjoma projektiem.

E-DESIGN SERVICES

Whether you are a client that is local or long distance, the E-Design Service is a great option if you would like a professionally designed space, but prefer to implement the design plan on your own.

E-DESIGN
SERVICES
REED MORE

STYLING SERVICES

Is your home in need of a style refresh?
I'll bring new life to your existing space by reworking your existing furniture and choosing artwork, pillows, and accessories that will make your home feel brand new.

STYLING
SERVICES
REED MORE

E-DESIGN SERVICES

Whether you are a client that is local or long distance, the E-Design Service is a great option if you would like a professionally designed space, but prefer to implement the design plan on your own.

3D
DESIGN
SERVICES

KONCEPTUĀLS DIZAINA PAKALPOJUMS

Ideju izmetumi 3d bildēs

HOW CAN YOU MAKE YOUR HOUSE FEEL LIKE HOME?

DESIGN CONSULTATION
Just need a bit of advice to get your project back on track? We offer consulting rates by the full day, half day or by the hour.

This service provides you timely, in-person access to a designer, without a long-term commitment. We will work through as many design issues that your time allows – giving you advice and guidance on how to improve your space.

In this time we can select paint colors, rearrange furniture, visit a tile showroom… We’re ready to tackle whatever is next on your list!

FROM 3D DESIGN TO REALITY

Ko vajadzētu darīt, lai savā mājoklī varētu justies, kā mājās?

Refined, collected, enduring spaces that reflect who you are.

Mūsu mērķis ir, lai jūs justos kā mājās, tiklīdz jūs ejat pa durvīm, katrā telpā.

ADDITIONAL INTERIOR DESIGN SERVICES

 

Big design help for any size project.

biežāk uzdotie jautājumi
Cik ilgi process notiek?

Projekta pabeigšana parasti ilgst vismaz 4–6 mēnešus no sākotnējās konsultācijas līdz klienta saistvielas prezentācijai. Jaunās būvniecības pabeigšana var aizņemt pat divus gadus.

KĀDĀS JOMĀS Tu kalpo?

Lielākā mana darba daļa galvenokārt atrodas Šarlotē, NC un apkārtējās Kolumbijas, Gastonijas un Čārlstonas pilsētās. Lūdzu, ņemiet vērā, ka ceļojuma maksa tiek piemērota visām vietām ārpus Šarlotes.

KAS JŪSU STILS?

Man nav īpaša paraksta stila. Man ir tik svarīgi novērtēt jūsu vajadzības un iesniegt dizaina plānu, kurā galvenā loma tiek pievērsta funkcijai un kas ir arī skaista pārvērtība jūsu dzīvē.

VAI VĒLATIES DARĪT TIKAI VIENU ISTABU?

Daudzi projekti sākas ar tikai vienu istabu. Mans uzdevums ir izstrādāt dizaina plānu, kas būtu raksturīgs tikai tam, kas jūs esat un kā dzīvojat, un es varu ar jums sadarboties, lai īstenotu jūsu dizaina plānus katrā telpā.

VAI VARAT IEKĻAUTĒT ESOŠOS GABALUS?

Viena no manām iecienītākajām lietām, kas man jādara, ir strādāt ar esošajiem gabaliem un pārplānot vai pārdomāt tos, ja tas ir iespējams, un ja viņi strādā ar jauno dizaina virzienu. Es to daru gandrīz katrā projektā, pie kura strādāju.

KĀ CENA CENU SAVU DARBU?

Es iekasēju fiksētu maksu par dzīvojamo māju projektēšanas pakalpojumiem, ko nosaka projekta darbības joma. Tas tiek noteikts, novērtējot laiku un resursus, lai nodrošinātu jūs ar skaisti pabeigtu projektu. Maksa tiks norādīta jūsu vienošanās vēstulē projekta sākumā. Lai pilnībā izstrādātu interjera dizainu, es rīkojos ar jūsu dizaina projekta pirkumu vadību. Es jums sniegšu detalizētu priekšlikumu, kurā aprakstītas jūsu izvēles izmaksas. Tas tiek prezentēts galīgajā dizaina prezentācijā.